Äppide loomine

Avasta mobiili ja veebi jõud, et jõuda klientideni kõigis seadmetes ja platvormidel. Muuda oma tooted kättesaadavamaks ja laienda oma ettevõtet Androidile ja iOS-ile.

Native äpi arendus

Native äpp on kohandatud täpselt iOS või Android jaoks. Native äpi arendus pakub äpi kasutajatele silmapaistvat kasutajamugavust, kiirust, paremat jõudlust ja see võimaldab kasutada mobiiltelefoni enda funktsioone (kaamera, GPS ja muud lahendused). Native äpp tuleb kirjutada iga platvormi jaoks eraldi.

Hübriidäpi arendus

Kui soovid, et äpp töötaks kõigis seadmetes ja brauserites, võiks sinu valikuks olla hübriidäpi loomine. Kuigi native mobiilirakendustel on tavaliselt parem kasutuskogemus kui hübriidäppidel, on hübriidäpi loomine (ja haldamine) oluliselt soodsam lahendus. Mobiiliäppide tegemine võtab ajaliselt ka vähem aega. Kirjutatud kood on korduvkasutatav, sest seda pole vaja eraldi mitme platvormi vahel jagada.

Otsid mobiiliäpi arendajat?

Kui sul on idee olemas, siis vaata siit, kuidas mobiilirakendus enda kasuks päriselt tööle panna.

Kuidas teada saada? Täites selle vormi siin kõrval. Seejärel kogume rohkem infot ja lepime kokku tasuta konsultatsiooni, kus räägid oma ideest lähemalt ja meie vaatame, kuidas saame sulle kasulikud olla.