Kodulehed, mis toovad rohkem kliente.

Oled hädas uute klientide leidmisega? Sinu vana koduleht on ajahambale jalgu jäänud? Otsid partnerit, kes aitaks sul luua veebis kohaloleku?

Veebiprojekti
0
Eri valdkonda
0
Aastat kogemust
0
Aastat kogemust
0

On aeg oma veebilehega

raha teenida.

Kujuta ette, et sinu veebilehele tulevad sajad potentsiaalsed kliendid, kes võiksid sinu ettevõtte teenusest või tootest huvitatud olla ja sa pakud neile täpselt seda, mida nad vajavad…

See tähendab vaid üht – müüki. Läbi hea sisu näitad kliendile, et oled valdkonna ekspert, kes suudab tema probleemid lahendada ja keda saab usaldada.

Sinu ettevõtte veebileht ei tohiks ammu enam olla digitaalne visiitkaart või viimse lihvini disainitud kunstiteos, kus on ebamugav liigelda.

Koduleht on oluline müügikanal, mis peaks sulle raha tooma. Selleks, et koduleht müüks, tuleb heale disainile luua sisu, mis klienti kõnetab, maandab tema hirme, lahendab probleeme ja viib teda käekõrval ühest kohast teise (müügini).

Sul võib olla maailma parim toode või teenus, kuid kui sinu veebileht ei tööta sinu heaks, kaotad sa raha.

Veebileht on tänapäeva maailmas üks kõige olulisemaid müügikanaleid. Ei loe, kui hea sa oled selles, mida sa teed, kui veebileht ei pane inimesi ostma. 

Süstemaatiline, läbimõeldud ja tulemustele orienteeritud koduleht:

toob rohkem päringuid ja kasvatab müüki

toob uusi kliente, kes tunnevad, et vajavad sinu toodet või teenust NÜÜD JA KOHE

viib sinu ettevõtte brändikuvandi uuele tasandile

aitab sul Google’i otsitulemustes ettepoole saada

vastab sinu klientide küsimustele ja muredele ja aitab nende hirme maandada

aitab sul olla konkurentidest sammu ees

Kas me oleme “see õige”?

Kui otsid kodulehe tegemise partnerit, kes lihtsalt kodulehe valmis teeks, alustaks kiiresti tegutsemist ilma plaani või eesmärkideta ja teostaks etteantud ülesandeid ühtegi täiendavat küsimust küsimata, siis ei ole me ilmselt sinu jaoks õige agentuur.

Aga... miks? 

Sest veebileht ei tohiks olla ainult visiitkaart, vaid peab tooma ka tulemusi (ja raha).

Me tahame:

sukelduda sügavale sinu ärisse, saada aru sinu tootest või teenusest, ärikontseptsioonist ja sellest, mis teeb just sind eriliseks

praegusele kodulehele, pakkumistele, visuaalidele ja sõnumidele otsa vaadata ning pakkuda välja paremad lahendused

luua sinu äri jaoks töötava süsteemse kodulehe, kombineerides teada-tuntud praktikad uute lahendustega.

panna paika samm-sammulise tegevusplaani, et luua müüki toov koduleht.

Ära lase konkurentidel enda nina eest klient ära võtta

Ostuotsuse tegemisel mängib suurt rolli, milline sinu veebileht välja näeb ja kui mugav see on. Sa pead esimese viie sekundiga tekitama kliendis tunde, et ta tahab sinult osta. Vastasel juhul napsab konkurent sinu kliendi ära ja jääd rahast ilma.

Veebilehel tuleb juhendada külastajaid samm-sammult läbi kogu müügiprotsessi (et nad ei läheks segadusse, jookseks KOKKU ega lahkuks lehelt).

See on meie eesmärk Veebilahendustes  — et koduleht oleks sinu jaoks investeering ja töötaks sinu heaks. Ilusa disainiga koduleht on küll ilus… aga ta peab ka täitma sinu ärilised eesmärgid. 

Läbi süstemaatilise lähenemise, teada-tuntud praktikate ja lahendustega loome sulle veebilehe, mis aitab sinu eesmärke täita. 

Võta meiega ühendust ja saa tasuta professionaalset nõu, kuidas koduleht oma ettevõtte jaoks efektiivsemalt tööle panna.

Meie eesmärk Veebilahendustes on teha sulle koduleht, mis tooks sulle kasumit

Oleme 10 aasta jooksul teinud üle 350 veebiprojekti. Oleme töötanud nii suurte kui väikeste ettevõtetega ligikaudu 17 eri valdkonnast. Selle aja jooksul oleme hankinud omajagu kogemusi, katsetanud, mis toimib ja mis mitte ja sealjuures nii mõndagi ämbrit kolistanud. Muidugi õpime siiamaani edasi, sest suure konkurentsiga äridžunglis ellujäämiseks tuleb pidevalt uute trendide ja lahendustega kursis olla.

Me ei taha kulutada sinu raha õppimiseks ja eksperimenteerimiseks. Veebilehe tegemisel kasutame enda kogutud teadmisi ja kogemusi, et teha sulle veebileht, millega oled 100% rahul.

Töötame nii kaua kui saad tulemuse, millega oled rahul.

Vaata, millised on olnud meie klientide tagasisided…

Väga meeldiv koostöö! Paindlik ja vastutulelik suhtumine, kliendi erisoovide ja huvide igakülgne arvestamine ning mis kõige tähtsam - äärmiselt ilus lõpptulemus. Saime kodulehe, mis teeb endal südame soojaks ja mida kliendid lõputult kiidavad! Suur aitäh!

Merlyn Leiman
Eraspordikool Sepps

Spordiklubi Corsagym sai asutatud 2005 aastal ja samal ajal sai tehtud ka algne kodulehekülg, mida on aeg ajalt uuendatud minimaalselt. Nüüd, 2022 aastal, pakkus VEEBILAHENDUSED.EE välja, et uuendavad ja kaasaajastavad meie kodulehe täielikult ja peame ütlema, et oleme tulemusega igati rahul. Uuendamise juures oli hea see, et meie soove mõisteti suht käigu pealt ja ega me väga sekkuma ei pidanudki, sest tundus et Veebilahendused meeskond luges meie mõtteid täielikult. Oleme tulemusega väga rahul.

Gert Goršanov
Corsagym

Olen väga tänulik, et meie kodulehe pakkujate rada viis ka Veebilahenduste ja Siimuni. Siimu puhul meeldis väga see, et ühelegi asja polnud vastust "nii ei saa". Alati leidis ta lahenduse või viisi, pakkudes ise välja erinevaid variante, mille peale ise kliendina ei tule. Veebilahendused pakuvad tervikteenust ja nii oli väga hea lehte üles ehitada, kus tegijatel on teadmised ka turundusest ja heast disainist, mis määrab väga palju! Tänu sisukale koostööle on täna SA Hiiumaa Muuseumid koduleht ja uus e-pood kasutajasõbralik ja tänapäevane.

Kätlyn Kaevand
SA Hiiumaa Muuseumid

Otsisin pikalt usaldusväärset kodulehe arendajat. Kuna eelnevalt oli halb kogemus kodulehe tegijate osas – kes kadus ära, kes ei suutnud teostada ülesandeid – siis kahtlesin kõiges. Veebilahendustega oli äärmiselt meeldiv suhelda, lisaks jagasid nad palju nõu ja nippe, kuidas luua päriselt koduleht, mis tooks kliente. Siim suutis meile kuu ajaga teha veebilehe, mis on kliendile mugav ja mis kõige parem – juba kahe nädalaga oli meil rohkem kliente kui eelneva 6 kuu peale kokku.

Alar Johanson
Tindioru talu

Koostöö Siimuga sujus väga nobedalt. Kahenädalane tähtaeg kodulehe valmimiseks läks kenasti täide. Väga avatud mõtete ja tegutsemisega – võttis meie soove arvesse ning pakkus ise samuti häid lahendusi välja.

Emil Haljend
Emil Geodeesia

Olen tellitud tööga ääretult rahul. Tulemus on väga hea. Kõik sujus suurepäraselt ja julgen kindlasti soovitada. Olen saanud klientidelt tagasisidet, et väga mugav ja ilus veebileht on nüüd.

Annika Harkmann
Pärnu kehastuudio

Meie ettevõte sai kodulehe Veebilahenduselt, mis ületas mitmekordselt ootusi. Saime väga stiilse ja omanäolise kodulehe. Kui endal jääb sõnadest puudu, siis tuli appi Evelin, kes aitas kõik mõtted ilusti kirja panna. Kui Siimul ikka loovuse hetk peale tuleb, siis vaatad ja imestad milliseks koduleht kujunema hakkab. On tunda, et asja tehakse südamega ja professionaalselt. Lisaks on nad osavad turundamises erinevates sotsiaalmeedia kanalites ning tänu sellele saame iga päev uusi kliente, kes on meie toodetest või teenustest huvitatud. Soovitan kõigile, kes otsivad kvaliteeti!

Steve Brügel
Kuusekutid

Vaata, milliseid kodulehti oleme juba teinud...

Kontseptsioon, UX/UI disain, e-pood ja kodulehe arendus

Mine lehele

Puhkemaja koduleht koos broneerimissüsteemiga

Mine lehele

Koduleht käsitööna valmistavale puupliidi tootjale

Mine lehele

Metsandusteenuste koduleht + värskete jõulukuuskede e-pood

Mine lehele

FRIDAY NIGHT RUN maratoni koduleht

Mine lehele

Koduleht kinnisvarabüroole Võrus

Mine lehele

Tartus tegutseva jõusaali koduleht

Mine lehele

Metsahalduse ja -majanduse koduleht

Mine lehele

Portreekunstnik Aapo Pukki persoonibrändi koduleht

Mine lehele

Teenused, millega saame sulle kodulehe tegemisel abiks olla

– Konkurentide analüüs
– Veebistrateegia
– Veebilehe kujundamine
– Veebiarendus
– Copywriting ja sisuloome
– Hooldusteenused

Vaata, kuidas me töötame…

1

1

Sukeldume kõrvuni sinu ärisse.

Räägime sinu ja sinu töötajatega, et aru saada sinu ärist, tootest või teenusest ja sellest, mis eristab sind teistest.

2

2

Räägime sinu klientidega

Justnimelt klientidega, sest parimad kullaterad tulevad just neilt. Millised on nende probleemid ja mured seoses sinu äriga? Mis takistab neil ostu tegemast ja miks nad sind valinud on? Kaevame kõik välja ja saame hulga materjali.

3

3

Konkurentide ja märksõna analüüs

Uurime sinu konkurente ja teeme põhjaliku analüüsi, milliseid märksõnu inimesed kasutavad, et sinuni jõuda.

4

4

Paneme kokku veebistruktuuri, sisu ja kasutajateekonna

Paneme paika kodulehe struktuuri, olulised elemendid ja selle, kuidas kasutaja veebilehel liigub ning mis informatsiooni näeb. 

5

5

Kirjutame sisu

Kogutud info põhjal paneme kokku kaasahaaravad sisutekstid, mis kutsuvad lugema ja viib müügini. See on veebilehe tegemise juures kõige olulisem osa. 

6

6

Disainime veebilehe

Disainer töötab välja visuaalse keele ja teeb kindlaks, et veebilehe disain oleks mugav, visuaalselt selge ja suunaks kliendi tähelepanu olulisele infole. 

7

7

Koodime ja testime lehte

Veebileht on peaaegu valmis! Enne ametlikku veebilehe avaldamist vaatame, et kõik eelnev toimiks nagu kellavärk. Ja kui toimib, ongi sinu uus koduleht valmis.