Vaata, millised on olnud meie klientide tagasisided…

Väga meeldiv koostöö! Paindlik ja vastutulelik suhtumine, kliendi erisoovide ja huvide igakülgne arvestamine ning mis kõige tähtsam - äärmiselt ilus lõpptulemus. Saime kodulehe, mis teeb endal südame soojaks ja mida kliendid lõputult kiidavad! Suur aitäh!

Merlyn Leiman
Eraspordikool Sepps

Mulle soovitati kodulehe ja e-poe tegijaks Siimu "Veebilahendustest". Tänaseks saan öelda, et see oli väga hea soovitus! Kõige rohkem meeldis mulle see, et Siim ei leppinud vähem kui PARIMAGA! Ma nägin, kuidas ta genereeris välja erilisi lahendusi, esitles neid mulle ning saime kõige üle sõbralikult ja põnevalt diskuteerida. Tänu Siimule sai meie koduleht väga omanäoline ja vinge. Omavaheline suhtlus oli kiire ja meeldiv. Kokkulepetest ja kuupäevadest peeti kinni. Oli tunda, et inimene teeb seda, mis talle kõige rohkem meeldib. Soovitan soojalt!

Meie ettevõte sai kodulehe Veebilahenduselt, mis ületas mitmekordselt ootusi. Saime väga stiilse ja omanäolise kodulehe. Kui endal jääb sõnadest puudu, siis tuli appi Evelin, kes aitas kõik mõtted ilusti kirja panna. Kui Siimul ikka loovuse hetk peale tuleb, siis vaatad ja imestad milliseks koduleht kujunema hakkab. On tunda, et asja tehakse südamega ja professionaalselt. Lisaks on nad osavad turundamises erinevates sotsiaalmeedia kanalites ning tänu sellele saame iga päev uusi kliente, kes on meie toodetest või teenustest huvitatud. Soovitan kõigile, kes otsivad kvaliteeti!

Steve Brügel
Kuusekutid

Olen väga tänulik, et meie kodulehe pakkujate rada viis ka Veebilahenduste ja Siimuni. Siimu puhul meeldis väga see, et ühelegi asja polnud vastust "nii ei saa". Alati leidis ta lahenduse või viisi, pakkudes ise välja erinevaid variante, mille peale ise kliendina ei tule. Veebilahendused pakuvad tervikteenust ja nii oli väga hea lehte üles ehitada, kus tegijatel on teadmised ka turundusest ja heast disainist, mis määrab väga palju! Tänu sisukale koostööle on täna SA Hiiumaa Muuseumid koduleht ja uus e-pood kasutajasõbralik ja tänapäevane.

Kätlyn Kaevand
SA Hiiumaa Muuseumid

Otsisin pikalt usaldusväärset kodulehe arendajat. Kuna eelnevalt oli halb kogemus kodulehe tegijate osas – kes kadus ära, kes ei suutnud teostada ülesandeid – siis kahtlesin kõiges. Veebilahendustega oli äärmiselt meeldiv suhelda, lisaks jagasid nad palju nõu ja nippe, kuidas luua päriselt koduleht, mis tooks kliente. Siim suutis meile kuu ajaga teha veebilehe, mis on kliendile mugav ja mis kõige parem – juba kahe nädalaga oli meil rohkem kliente kui eelneva 6 kuu peale kokku.

Alar Johanson
Tindioru talu

Klaarsuse e-pood sai lõpuks selline nagu vaja – lihtne, aga moodne ja kasutajasõbralik. Veebilahendused olid meiega kannatlikud, paindlikud ja abivalmid ning koostöös leidsime just kõige parema lahenduse. Igal hommikul kodulehte avades on puhas rõõm ja oleme klientidelt juba saanud palju head tagasisidet. Suured tänud!!!

Spordiklubi Corsagym sai asutatud 2005 aastal ja samal ajal sai tehtud ka algne kodulehekülg, mida on aeg ajalt uuendatud minimaalselt. Nüüd 2022 aastal pakkus VEEBILAHENDUSE.EE välja, et uuendavad ja kaasaajastavad meie kodulehe täielikult ja peame ütlema, et oleme tulemusega igati rahul. Uuendamise juures oli hea see, et meie soove mõisteti suht käigu pealt ja ega me väga sekkuma ei pidanudki, sest tundus et Veebilahenduse meeskond luges meie mõtteid täielikult. Oleme tulemusega väga rahul.

Gert Goršanov
Corsagym

Olen tellitud tööga ääretult rahul. Tulemus on väga hea. Kõik sujus suurepäraselt ja julgen kindlasti soovitada. Olen saanud klientidelt tagasisidet, et väga mugav ja ilus veebileht on nüüd.

Annika Harkmann
Pärnu kehastuudio

Valisime oma uue kodulehe ja e-poe tegemiseks veebilahendused. ee. Valikul sai oluliseks faktoriks see, et juba esialgne suhtlus oli kiire, korrektne ja väga sõbralik. Edasine koostöö veebilehe arendamisel oli samuti väga tõhus ja meeldiv. Tulemus on imeline ja oleme väga väga rahul! Kindlasti jätkame koostööd ka tulevikus!

Oleme tehtud tööga väga rahul! Esitasime üsna keerulise ülesande ning töö käigus tekkis mitmeid uusi väljakutseid, mis kõik lahendati arvestades seejuures kliendi soove ja eesmärke. Kordagi ei tekkinud tunnet, et mõni erisoov on tühine või ületamatu töö. Soovitan!

Koostöö Siimuga sujus väga nobedalt. Kahenädalane tähtaeg kodulehe valmimiseks läks kenasti täide. Väga avatud mõtete ja tegutsemisega – võttis meie soove arvesse ning pakkus ise samuti häid lahendusi välja.

Emil Haljend
Emil Geodeesia