E-poe loomine, mis tõstab müüki.

Aitame sul luua e-poe, mis vastab sinu klientide ootustele ja muudab ostukogemuse nende jaoks lihtsaks ja turvaliseks. 

Kui sul on juba koduleht ja soovid lisada veebimüügi funktsiooni, saame sind samuti aidata. Ehitame e-poe nullist üles või teeme ümber olemasoleva e-poe, keskendudes müügi ja kasumi suurendamisele.

Jõua 5x rohkemate klientideni

Tihedas konkurentsimaailmas on tuhandeid e-poode, mis müüvad sinu ettevõttega samu või sarnaseid tooteid. Seetõttu võib teistest eristuva veebipoe loomine olla hirmutav.

Kasutame erinevaid töötavaid praktikaid ja lahendusi, et luua e-pood, kust inimesed tahavad osta. Meie eesmärgiks on luua ostukogemus, mis kõnetab kliente ja suurendab müüki. Arendame välja e-poe lahendusi, lähtudes arusaamast, et kasutajakogemus ja tulu käivad käsikäes.

Sinu uus e-pood:

image/svg+xml töötab sinu ettevõtte jaoks ja toob kasumit
image/svg+xml toob uusi kliente ning tõstab ettevõtte tuntust
image/svg+xml suurendab müügikäivet
image/svg+xml teeb sinu tooted või teenused internetis klientidele nähtavaks ja kättesaadavaks
image/svg+xml edastab olulist infot, mida sinu kliendid vajavad
image/svg+xml muudab sinu ettevõtte usaldusväärseks
image/svg+xml töötab erinevates seadmetes ning on kasutajasõbraliku disainiga

Sul on e-poe loomine mõttes, aga ei tea päris täpselt, kust alustada?

Ära muretse — oleme sinu jaoks olemas ja anname sulle head nõu. Arutame kõik sinu soovid ja eesmärgid läbi ja räägime, kuidas saaksime sulle nende eesmärkide saavutamisel abiks olla. Loome strateegia, mis ühtib sinu ärivajaduste ja soovidega.

Vaata, millised on olnud meie klientide tagasisided…

Mulle soovitati kodulehe ja e-poe tegijaks Siimu "Veebilahendustest". Tänaseks saan öelda, et see oli väga hea soovitus! Kõige rohkem meeldis mulle see, et Siim ei leppinud vähem kui PARIMAGA! Ma nägin, kuidas ta genereeris välja erilisi lahendusi, esitles neid mulle ning saime kõige üle sõbralikult ja põnevalt diskuteerida. Tänu Siimule sai meie koduleht väga omanäoline ja vinge. Omavaheline suhtlus oli kiire ja meeldiv. Kokkulepetest ja kuupäevadest peeti kinni. Oli tunda, et inimene teeb seda, mis talle kõige rohkem meeldib. Soovitan soojalt!

Oleme tehtud tööga väga rahul! Esitasime üsna keerulise ülesande ning töö käigus tekkis mitmeid uusi väljakutseid, mis kõik lahendati arvestades seejuures kliendi soove ja eesmärke. Kordagi ei tekkinud tunnet, et mõni erisoov on tühine või ületamatu töö. Soovitan!

Olen väga tänulik, et meie kodulehe pakkujate rada viis ka Veebilahenduste ja Siimuni. Siimu puhul meeldis väga see, et ühelegi asja polnud vastust "nii ei saa". Alati leidis ta lahenduse või viisi, pakkudes ise välja erinevaid variante, mille peale ise kliendina ei tule. Veebilahendused pakuvad tervikteenust ja nii oli väga hea lehte üles ehitada, kus tegijatel on teadmised ka turundusest ja heast disainist, mis määrab väga palju! Tänu sisukale koostööle on täna SA Hiiumaa Muuseumid koduleht ja uus e-pood kasutajasõbralik ja tänapäevane.

Kätlyn Kaevand
SA Hiiumaa Muuseumid

Klaarsuse e-pood sai lõpuks selline nagu vaja – lihtne, aga moodne ja kasutajasõbralik. Veebilahendused olid meiega kannatlikud, paindlikud ja abivalmid ning koostöös leidsime just kõige parema lahenduse. Igal hommikul kodulehte avades on puhas rõõm ja oleme klientidelt juba saanud palju head tagasisidet. Suured tänud!!!

Otsisin pikalt usaldusväärset kodulehe arendajat. Kuna eelnevalt oli halb kogemus kodulehe tegijate osas – kes kadus ära, kes ei suutnud teostada ülesandeid – siis kahtlesin kõiges. Veebilahendustega oli äärmiselt meeldiv suhelda, lisaks jagasid nad palju nõu ja nippe, kuidas luua päriselt koduleht, mis tooks kliente. Siim suutis meile kuu ajaga teha veebilehe, mis on kliendile mugav ja mis kõige parem – juba kahe nädalaga oli meil rohkem kliente kui eelneva 6 kuu peale kokku.

Valisime oma uue kodulehe ja e-poe tegemiseks veebilahendused. ee. Valikul sai oluliseks faktoriks see, et juba esialgne suhtlus oli kiire, korrektne ja väga sõbralik. Edasine koostöö veebilehe arendamisel oli samuti väga tõhus ja meeldiv. Tulemus on imeline ja oleme väga väga rahul! Kindlasti jätkame koostööd ka tulevikus!

Meie ettevõte sai kodulehe Veebilahenduselt, mis ületas mitmekordselt ootusi. Saime väga stiilse ja omanäolise kodulehe. Kui endal jääb sõnadest puudu, siis tuli appi Evelin, kes aitas kõik mõtted ilusti kirja panna. Kui Siimul ikka loovuse hetk peale tuleb, siis vaatad ja imestad milliseks koduleht kujunema hakkab. On tunda, et asja tehakse südamega ja professionaalselt. Lisaks on nad osavad turundamises erinevates sotsiaalmeedia kanalites ning tänu sellele saame iga päev uusi kliente, kes on meie toodetest või teenustest huvitatud. Soovitan kõigile, kes otsivad kvaliteeti!

Steve Brügel
Kuusekutid

Vaata, milliseid e-poode oleme juba teinud...

Kontseptsioon, UX/UI disain, kodulehe tekstid, e-pood ja kodulehe arendus

Mine lehele

E-pood käsitööna valmistavale puupliidi tootjale

Mine lehele

Leedrimarja ektrakti sisaldavad teaduspõhised toidulisandid

Mine lehele

Kristallide ja väeesemete e-pood

Mine lehele

3000+ tootega e-kaubamaja

Mine lehele

Käsitööna valmistatud beebide ja väikelaste toodete e-pood

Mine lehele

Lihtsate valikutega laste- ja elustiilipood

Mine lehele

Kvaliteetsete jahutus- ja küttesüsteemide edasimüüja e-pood

Mine lehele